Vai brazīlietim būs spēka uzturēt veselības plānu 2021. gadā?

 • John Daniels
 • 0
 • 3899
 • 337

Ar koronavīrusa pandēmiju sabiedrībai ir bijusi liela ekonomiskā ietekme. Tomēr pat nenoteiktības laikā, kas saistīts ar ekonomikas atveseļošanos, Nacionālā papildu veselības aģentūra (ANS), kas uzrauga virkni 47,2 miljoni saņēmēju veselības plānu neuzrādīja palīdzības vai finanšu nelīdzsvarotību nozarē.

Visā 2020. gadā mēs novērojām veselības aprūpes regulatīvās aģentūras kautrīgo pozicionēšanu, nosakot ikgadējās korekcijas maksas apturēšanu un vecuma diapazonu no 2020. gada septembra līdz decembrim, retrospektīviem maksājumiem samazinot 12 fiksētās un secīgās daļās no 2021. gada janvāra.

Saskaņā ar aģentūras publiskotajiem datiem tiek lēsts, ka vairāk nekā 25 miljoniem medicīnisko plānu saņēmēju parāds tika atlikts uz 2021. gadu. Tomēr atjaunošanā tika izslēgti iepriekšējie līgumi vai tie, kas nebija pielāgoti likumam Nr. kolektīvie biznesa plāni vairāk nekā 30 dzīvēs, kas jau bija atklājuši pieaugumu.

Kā sekas bezdarbs, kopā ar patērētāju nestabilitāti pandēmijā, it īpaši seniori, ANS uzraudzības biļeteni parāda pieaugumu un pāreju no kolektīviem biznesa produktiem uz dalības grupām vai indivīdu un ģimeni.

Šajā nedrošības scenārijā der atcerēties, ka tikai 17% no visiem veselības aprūpes saņēmējiem saņems maksimālo procentuālo daudzumu 8,14%, kas aprēķināts atbilstoši veselības aprūpes izdevumu svārstībām laikā no 2018. līdz 2019. gadam, izmantojot plašo patēriņa cenu indeksu. (IPCA), izņemot konkrētu nozares posteni, jo procentuālais daudzums tika noteikts tikai individuāliem un ģimenes produktiem, kas noslēgti ar līgumu no 1999. gada janvāra vai pielāgoti likumam Nr..

Tomēr ANS iejaukšanās padarīja šo produktu par nepievilcīgu veselības plānos. Modalitāte tirgū kļūst arvien retāka.

Kolektīvie līgumi bez pievienošanās vai uzņēmējdarbības tiek pakļauti neierobežotām korekcijām bez uzņēmuma iepriekšējas atļaujas. Papildus finansiālajam pieaugumam un, mainot vecuma grupu, operators nodod grupas zaudējumu koeficientu, ja gada izdevumi pārsniedz noteiktu ieņēmumu bilances punktu.

Aprēķins šīs korekcijas aprēķināšanai nav zināms, jo tam nav ne kritērija, ne operatora definēta parametra.

Turpinās pēc reklāmas
 • Saistīts
MedicīnaVissvarīgākā dzīvības glābšanas terapija nieru slimībām Brazīlijā nav pieejamaŠī ir lieliska iespēja strādāt ar lielisku profesionāļu komandu, kas aizrauj savu darbu.Slēpta epidēmija: garīgā veselība Covid-19 laikmetā

Rezultātā saņēmēji ir saskārušies ar nepamatotu, dārgu un ļaunprātīgu pieaugumu, kas liek patērētājiem pieprasīt tūlītēju pārredzamību aprēķinos izmantotajā metodē un līdzsvarā..

Aizstāvot neaizsargāto daļu, Sanpaulu prokons medicīniskajā līgumā uzlika naudas sodu miljonāram, lai ierobežotu atkārtotas ļaunprātīgas darbības, piemērojot paaugstinājumus vecuma grupas maiņai lielākos daudzumos, nekā atļauts ANS, papildus atteikumam informēt indeksus. atlīdzību attiecība salīdzinājumā ar 2019. gadu kolektīvajos uzņēmējdarbības līgumos.

Tāpat tika novērtēts arī pabalstu administrators, ņemot vērā pārkāpumus, kas veikti korekcijās vecuma grupas maiņas dēļ, skaidrības un dokumenta trūkuma dēļ, kas pamatotu iekasēšanu..

Informācija, kas iegūta, izmantojot Covid-19 papildu veselības biļetens pierādīt, ka gultas nodarbošanās pandēmijas laikā bija zemāka nekā 2019. gadā, atspoguļojot ievērojamu veselības pakalpojumu izmantošanas samazinājumu (izņemot vidi, kuras mērķis ir pārvarēt pandēmiju).

Šajā zaudējumu koeficienta lejupejošās līknes kontekstā Ekonomikas ministrija nāca klajā ar ieteikumu ANS novērtēt korekcijas varbūtību 2021. gadā, iekļaujot negatīvu rezultātu, pamatojoties uz individuālo plānu metodi..

Šim nolūkam aģentūrai ir jārīkojas efektīvi, veicot pasākumus, kas spēj uzraudzīt pieauguma aprēķināšanas kritērijus. Tas ir tāpēc, ka slogu nevar uzņemties tikai patērētājs, kuram ir grūtības segt augstās medicīnas pakalpojumu izmaksas, jo viņš 2021. gadu sāks ar šī gada parādu, kā arī jaunu nejaušu un neskaidru pieaugumu..

Ņemot to vērā, tiesu varai ir svarīga loma, lai aizpildītu regulatīvās aģentūras nepilnības, un tā efektīvi ierobežo operatoru ļaunprātīgu praksi, nosakot veselības plāna līgumu likmju nepamatota pieauguma pārskatīšanu un ierobežošanu..

* Tatjana Kota ir juriste, kuras specializācija ir tiesības uz veselību Sanh Paulo Vilhena Silva Advogados

 • Lasītākais
Dzīvnieku dzīveMūsu dzīves gads atbilst septiņiem suņa gadiem? Tas nav gluži tāInvermektīns: ko mēs zinām par tā lietošanu pret koronavīrusuCovid-19: kāpēc rodas smakas zudums un kā to ārstētKoronavīrusa testi: izprotiet to veidus un atšķirības
 • Lasīt vairāk
LabklājībaWellness 2020 Retrospective: 15 fakti, kas iezīmēja veselību (ne tikai Covid-19!) WellnessTop of Wellness atklāj vēlamos zīmolus labklājības visumāPētījums atklāja, ka sociālā izolācija un izsalkums rada tāda paša veida vēlmes, saka zinātnieki.Veselīgi miega ieradumi samazina sirds mazspējas riskuTurpinās pēc reklāmas
 • Pieejamība
 • Brazīlija
 • Uzvedība - ģimene
 • Profilakse un ārstēšana
 • Sabiedrības veselībaDar ne komentarai

Sveikos mitybos ir gyvenimo būdo patarimų rinkinys
Sveikatos, maisto, asmens priežiūros, mankštos, mitybos, svorio metimo ir bendrų sveikatos patarimų svetainė