Augošs hormons

  • Yurii Gaz
  • 0
  • 1417
  • 190

Augšanas hormons jeb GH ("augšanas hormons"), ir atbildīga par bērna izaugsmi pieaugušā vecumā. Ja šī hormona nav vai tas ir nepietiekams, pundurisms - sava veida neizdošanās augt.

Šo hormonu ražo hipofīze, kas atrodas galvaskausa pamatnē. Tas ir proteīns, kas sastāv no apmēram 200 aminoskābēm.

Augšanas hormona funkcijas

Augšanas hormons ir atbildīgs par cilvēku fiziskās un garīgās veselības saglabāšanu. Tai ir audumu remonta un remonta funkcija. Turklāt tas darbojas šūnu aizstāšanā, stiprina kaulu sistēmu, palīdz fermentu ražošanā un stiprina matus, nagus un ādu.

Hormons arī stimulē imūnsistēmu, un tam ir ķermeņa enerģija. Tas samazina glikozes patēriņu aknās, radot pretēju efektu nekā insulīnam. Tas arī veicina tauku audu (ķermeņa tauku) samazināšanos.

Tādēļ šis hormons tiek uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem atklājumiem atjaunojošās medicīnas un pretnovecošanas ārstēšanas jomā. Daudziem hormoniem ir nozīmīgi un neapstrīdami rezultāti, bet augšanas hormons ir tas, kuram ir vislielākā loma audu reģenerācijas procesā.

Augšanas hormona aizstāšana

Laika gaitā augšanas hormona ražošana samazinās. Lai novecošanās sekas nenonāktu agri, ir nepieciešams veikt aizstājēju, kā arī citus hormonus.

Augšanas hormona aizstājterapijas veikšanai nepieciešama klīniskā pieredze un pieredze. Pareizi veicot ārstēšanu, tā ir pilnīgi droša un nespēj kaitēt pacientam.

Ir svarīgi atzīmēt, ka GH aizstāšanai mums jāizmanto tikai sintētiskais hormons.

Vēl nesen augšanas hormona terapija bija pieejama tikai ļoti dārgu un grūti iegūstamu injekciju veidā. Iekšķīgi lietoto hormonu kuņģī iznīcināja skābes, un organisms to neuzsūc. Tomēr jau tagad ir dabīgas vielas, kas spēj palielināt augšanas hormona līmeni līdz ļoti apmierinošam līmenim. Tagad, izmantojot Pro-hGH, tiek stimulēta IGF-1, ko sauc par Pro-augšanas hormonu, un to var lietot iekšķīgi.
Dar ne komentarai

Sveikos mitybos ir gyvenimo būdo patarimų rinkinys
Sveikatos, maisto, asmens priežiūros, mankštos, mitybos, svorio metimo ir bendrų sveikatos patarimų svetainė